Denta Seal Slovensko

Slovakia

  Zubnej pasty s účinkom plomby

  •  - Odstraňuje počiatočné príčiny súvisiace so zubným kazom
  •  - Vypĺňa mikrotrhliny a mikropóry na zuboch
  •  - Vracia zubom belosť, znižuje citlivosť skloviny

Objednať


Zuby sú jedným z najodolnejších prvkov ľudského tela. Zubná sklovina má vysoký stupeň pevnosti a umožňuje jej rozdeliť aj tie najtvrdšie potraviny. Bohužiaľ, pod vplyvom určitých kyselín a baktérií, sklovina postupne oslabuje, objavujú sa mikrotrhliny a zvyšuje sa citlivosť. To všetko môže viesť k vzniku plaku, stmavnutiu skloviny a kazu.

Pravidelná zubná pasta nemôže zaručiť 100% celistvosť skloviny, takže zubní lekári odporúčajú používať špeciálny regeneračný prostriedok. Predstavujeme Vašej pozornosti novinku - to je Denta Seal bieliaca zubná pasta. Vďaka správne zvolenej konzistencii užitočných zložiek a mikroprvkov umožňuje čo najskôr eliminovať problémy so žltým kvetom, aby sa zabezpečila hladkosť a prirodzená belosť zubov bez ohľadu na váš vek alebo zdravie ústnej dutiny.

Denta Seal ako to funguje, spôsob aplikácie:

Výrobok obsahuje jednu tajnú zložku - Hydroxyapatite®. Pri interakcii so slinami táto látka okamžite napení a vyplní aj najmenšie trhliny na vonkajšom a vnútornom povrchu skloviny. Po asi 60 sekundách dôkladného vyčistenia zubov sa vytvorí výplňový efekt, vďaka ktorému sa rýchlo odstránia malé otvory a nepravidelnosti a obnoví sa normálne zdravie.

Denta Seal - remineralizujúca zubná pasta

Denta Seal remineralizujúca zubná pasta kúpiť, ktorý je dostupný na internete, je inovatívnym riešením v boji proti zubnému kazu, patentovanému v Európe. Aké sú základné výhody tohto vzorca:

  • - Eliminuje bakteriálny plak a zápach z úst;
  • - Obnovuje zubnú sklovinu;
  • - Eliminuje precitlivenosť zubov;
  • - neobsahuje fluór;
  • - nespôsobuje vedľajšie účinky;
  • - Nemá žiadne kontraindikácie.

Zubná pasta bola študovaná v laboratóriu a vo vedeckom experimente, ktorý zahŕňal 2 000 mužov a žien rôzneho veku. Po 30 dňoch denného dvojnásobného použitia pasty sa obnovil optimálny zdravotný stav, zuby začali vyzerať belšie a krajšie. Najdôležitejšie je, že po 3 mesiacoch sa stav zubnej skloviny zachoval aj u 95% dobrovoľníkov, ktorí sa zúčastnili štúdie.

Do 7 dní po spustení tejto pasty si všimnete prvé zmeny. Optimálne trvanie kurzu je 30 dní. Vzhľadom k tomu, že Denta Seal Slovensko cena je desaťkrát lacnejšie ako postupy na zubnej klinike, niet pochýb o správnosti tejto voľby!

Nenašli ste kde kúpiť na Slovensku Denta Seal pre zuby? To nie je problém, pretože dnes si môžete objednať 100% originálnu pastu cez internet za výhodnú cenu.

Buy Now!