Denta Seal Česká republika

Czech Republic

  ZBAVTE SE PRASKLIN A KAZŮ na zubech za 27 dní bez návštěvy zubaře

  •  - Upravuje poškození a vyplňuje mikroskopické struktury na povrchu skloviny.
  •  - Účinně odstraňuje povlak a zabraňuje tvorbě kazu.
  •  - Vrací zubům přirozenou bělost, hladkost a lesk.

Objednat


Zuby jsou jedním z nejodolnějších prvků lidského těla. Zubní sklovina má vysoký stupeň pevnosti, což jí umožňuje rozdělit i ty nejtvrdší potraviny. Bohužel, pod vlivem některých kyselin a bakterií, sklovina postupně oslabuje, objevují se mikrotrhliny a zvyšuje se citlivost. To vše může vést ke vzniku plaku, ztmavnutí skloviny a zubního kazu.

Pravidelná zubní pasta nemůže zaručit 100% integrity skloviny, takže zubní lékaři doporučují používat specializovaný regenerační přípravek. Představujeme vaší pozornosti novinku - to je Denta Seal na bělení kůže. Díky správně zvolené konzistenci užitečných složek a mikroprvků umožňuje co nejrychleji eliminovat problémy se žlutým květem, aby byla zajištěna hladkost a přirozená bělost zubů bez ohledu na váš věk nebo zdraví úst.

Denta Seal jak to funguje, způsob aplikace:

Výrobek obsahuje jednu tajnou složku - Hydroxyapatite®. Při interakci se slinami tato látka okamžitě zpěňuje a vyplňuje i nejmenší trhliny na vnějším a vnitřním povrchu skloviny. Po asi 60 vteřinách po důkladném vyčištění zubů se vytvoří výplňový efekt, díky kterému se rychle odstraní malé otvory a nepravidelnosti a obnoví se normální zdraví.

Denta Seal - zubní pasta s plnicím efektem

Denta Seal remineralizující zubní pasta koupit, který je k dispozici na internetu, je inovativním řešením v boji proti zubnímu kazu, patentovanému v Evropě. Jaké jsou základní výhody tohoto vzorce:

  • - Eliminuje bakteriální plaky a špatný dech;
  • - Obnovuje zubní sklovinu;
  • - Eliminuje přecitlivělost zubů;
  • - neobsahuje fluor;
  • - nezpůsobuje vedlejší účinky;
  • - Nemá žádné kontraindikace.

Zubní pasta byla studována v laboratoři a ve vědeckém experimentu, který zahrnoval 2000 mužů a žen různého věku. Po 30 dnech každodenního dvoudenního použití pasty byl obnoven optimální zdravotní stav, zuby začaly vypadat bělejší a krásnější. Nejdůležitější je, že po 3 měsících se stav zubní skloviny zachoval i u 95% dobrovolníků, kteří se studie zúčastnili.

Do 7 dnů po spuštění této pasty si všimnete prvních změn. Optimální doba trvání kurzu je 30 dní. Vzhledem k tomu, že Denta Seal Česká republika cena je desetkrát levnější než postupy na zubní klinice, není pochyb o správnosti této volby!

Nenašli jste kde koupit v České republice Denta Seal pro zuby? To není problém, protože dnes si můžete objednat 100% originální pastu přes internet za výhodnou cenu.

Buy Now!