Mulberry's Secret Slovensko

Slovakia

  Číslo 1 ZBAVÍ VÁS PIEH A PROBLÉMOV S PIGMENTOM

  •  - Neutralizuje sfarbenie melanínu
  •  - Zlepšuje odfarbenie v tých oblastiach pokožky, ktoré to potrebujú
  •  - Zabraňuje opätovnému objaveniu pigmentácie

Objednať


Pigmentové škvrny, suchá koža a vrásky sú hlavnými problémami žien po 30 rokoch. Väčšina kozmetických prípravkov na trhu dnes neodôvodňuje deklarované vlastnosti a injekcie Botox alebo plastická chirurgia majú vysoké zdravotné riziká. Hlavným trendom roku 2019 je prírodná a prírodná kozmetika. Predaj hit v posledných mesiacoch je Mulberry's Secret na bielenie kože. Je to bylinný prípravok, ktorý je vhodný pre všetky typy pleti, nespôsobuje negatívne reakcie a účinne odstraňuje mimické vrásky a jemné línie na čele.

Špeciálne vybrané zložky séra potvrdili ich účinnosť v boji proti hyperpigmentácii a pehám. Vedcom sa podarilo skombinovať do štruktúry krému najviac organické a užitočné zložky - kolagén, vitamín E, betaín, rozmarínový olej, prírodné stopové prvky. Každá žena, ktorá rozhoduje Mulberry's Secret sérum proti vráskam kúpiť, sa môže zbaviť problémov s kožou tváre doma a bez veľkých finančných nákladov. Sérum potvrdilo svoje užitočné vlastnosti podľa výsledkov klinických štúdií av 97% odôvodnilo vlastnosti deklarované výrobcom.

Mulberry's Secret ako to funguje, spôsob aplikácie:

Vzorec séra je ideálny pre ženy a mužov, ktorým záleží na kráse a zdraví epidermy. Okrem odstránenia viditeľných vrások zvlhčuje pokožku a vyživuje ju prospešnými zložkami. Komponenty, ktoré tvoria produkt, neutralizujú nadmerný obsah melanínu v bunke epidermálneho tkaniva, čím odfarbujú pigmentové škvrny a vyhladzujú jednotnú pleť. Výrobok je vhodný na každodenné použitie alebo na špecifické úlohy. Spôsob aplikácie je veľmi jednoduchý: očistite póry pokožky vatovým tampónom, aplikujte sérum po dobu 30 minút a ráno si umyte tvár teplou vodou. Opakujte postup denne po dobu 30 dní, aby sa maximalizoval bieliaci účinok.

Mulberry's Secret - sérum proti vráskam

Výhody tohto produktu:

  • - Starostlivosť o pleť s plnou tvárou a telom;
  • - Viditeľné zlepšenie do 7 dní po začiatku používania;
  • - Mäkká esencia, vhodná aj pre citlivú pokožku;
  • - Nie sú žiadne kontraindikácie;
  • - Neobsahuje škodlivé chemikálie ani syntetické prísady.
  • - Dlhodobé opatrenia.

Prekvapivo, so všetkými jeho vlastnosťami, Mulberry's Secret Slovensko cena je oveľa lacnejšie ako iné analógy. Zároveň získate 100% kvalitu výrobku, ktorý prešiel všetkými potrebnými kontrolami a je schválený najlepšími kozmetológmi v Európe!

Neviete kde kúpiť na Slovensku Mulberry's Secret na omladenie pleti? Navštívte oficiálnu stránku a objednajte si tovar online ešte dnes!

Buy Now!