i7s TWS Polska

Poland

BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI NA AKUMULATORACH

 • - Ich bateria jest trwała, co pozwala rozmawiać i słuchać muzykę przez wiele godzin!
 • - W zestawie jest przenośna stacja ładująca
 • - Jest wbudowany mikrofon, który pozwala używać ich do rozmowy
 • - Bez przewodów, które się zaplątują i nieustannie przeszkadzają

Zamów teraz


Istnieje stereotyp, że Apple AirPods to pierwsze bezprzewodowe słuchawki na świecie. W rzeczywistości chińscy producenci wymyślili i wprowadzili tę technologię znacznie wcześniej. Pomimo wysokiej jakości i stylowego wyglądu, oryginalne AirPods mają jedną główną wadę - wysoki koszt. Niewielu ludzi może sobie pozwolić na słuchawki w tak wysokiej cenie, więc szukają tanich analogów. Wśród alternatywnych modeli bezprzewodowych zestawów słuchawkowych znajdują się często kiepskie słuchawki o złym dźwięku lub słabej baterii. Ale dzisiaj chcemy przedstawić wam jeden z najlepszych analogów oryginalnych AirPodów - to jest i7s TWS słuchawki bezprzewodowe. W 2019 roku ten model zestawu słuchawkowego ze stacją ładującą był prawdziwym odkryciem na rynku europejskim. Zgodnie z wieloma charakterystykami technicznymi urządzenie wyprzedza swoich najbliższych konkurentów i zbliża się do AirPods. Ale najważniejsze jest to, że i7s TWS cena jest dziesięć razy tańszy! Możesz zaoszczędzić ogromną ilość pieniędzy i uzyskać świetny i stylowy dodatek do telefonu komórkowego!

i7s TWS - bezprzewodowe słuchawki ze stacją ładującą

Jeśli jesteś lojalny wobec niektórych szczegółów, możesz powiedzieć, że i7s TWS Bluetooth słuchawki bezprzewodowe jest absolutną kopią oryginalnej wersji słuchawek AirPods. Dzięki kompaktowym wymiarom ważą tylko 4 gramy i są sprzedawane wraz z przenośną stacją ładującą, która jest również skrzynką do bezpiecznego przechowywania słuchawek. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja urządzenia umożliwia korzystanie z niego przez długi czas. W takim przypadku możesz chodzić, biegać, uprawiać sport, wykonywać dowolne ćwiczenia lub po prostu leżeć na plaży. Oczywiście to urządzenie ma wiele pozytywnych cech, zwłaszcza jeśli cenisz sobie komfort i dobry dźwięk!

i7s TWS bezprzewodowy zestaw słuchawkowy ma wysokiej jakości głośniki z czystym dźwiękiem bez zakłóceń i zakłóceń dzięki aktywnemu systemowi redukcji szumów. Urządzenie jest sparowane z Bluetooth V4.2 + EDR (profile A2DP/AVRCP). Dzięki unikalnemu kształtowi kapsuły akustycznej urządzenie może utrzymywać dobry dźwięk w zakresie od 20 Hz do 20 kHz.

Programiści zaimplementowali funkcję informacji głosowej o stanie baterii i nazwie abonenta, który do Ciebie dzwoni.

W aktywnym trybie rozmowy słuchawki mogą wytrzymać do 2-3 godzin, aw trybie słuchania muzyki 5-6 godzin, aw trybie gotowości ponad 100 godzin! Za tę cenę nie znajdziesz dłuższego czasu działania słuchawek bezprzewodowych.

Styl to kolejna ważna zaleta tego zestawu słuchawkowego. Wizualnie, słuchawki są całkowicie identyczne z Apple AirPods, więc ludzie wokół ciebie nigdy nie zgadną, że masz kopię w uszach. Jednocześnie zawsze możesz wybrać jeden z odpowiednich kolorów - biały lub czarny.

Bardzo ważne jest, aby przenośna stacja ładująca była dostarczana ze słuchawkami. Dzięki niemu możesz łatwo naładować baterię słuchawkową w zaledwie 20-30 minut i zacząć ją ponownie używać. Pełny czas ładowania wynosi 2 godziny.

Spróbujmy zrozumieć i7s TWS jak to działa? Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth - jest bardzo wygodny podczas jazdy lub jazdy na rowerze, uprawiania sportu, pracy lub odpoczynku. Urządzenie jest bezpiecznie zamocowane w uchu i nigdy nie ginie! Słuchawki umożliwiają nie tylko słuchanie muzyki, ale także odbieranie/kończenie rozmów telefonicznych, odtwarzanie lub wstrzymywanie utworu muzycznego lub wideo bez pomocy telefonu.

Dane techniczne

Spójrzmy na podstawowe i7s TWS dane techniczne:

 • - Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy: Bluetooth V4.2 + EDR.
 • - Systemy operacyjne: Android, Apple iOS i Microsoft.
 • - Zasięg do 12 metrów.
 • - Bateria: 950 mAh.
 • - Aktywny czas użytkowania: 2-6 godzin.
 • - Czas czuwania: do 100 godzin.
 • - Kolory: biały, czarny.

Dziś masz wyjątkową okazję i7s TWS kupić w aptece w oficjalnym sklepie internetowym. Towar zostanie dostarczony w ciągu 3-4 dni pod wskazany adres przy odbiorze. Płatność jest dokonywana po otrzymaniu zamówienia i upewnieniu się, że działa. Oficjalny dystrybutor daje gwarancję na Twój produkt, a to jest 100% ochrona Twoich pieniędzy!

Aby zamówić i7s TWS Polska, wystarczy kliknąć link do strony realizacji zamówienia, wypełnić formularz zamówienia i poczekać na połączenie z menedżerem.

Opinie klientów:

Zawsze marzyłem o posiadaniu bezprzewodowych słuchawek, ale AirPods są zbyt drogie. Zacząłem szukać alternatywnych modeli i odkryłem gdzie kupić i7s TWS w Polsce. Używam tego zestawu słuchawkowego od ponad 1 roku i nie zauważyłem jeszcze żadnych wad.
Gdy tylko zobaczyłem i7s TWS opinie, pomyślałem, że to rodzaj zapasów Apple. Wyglądały zupełnie podobnie z oryginalnym modelem zestawu słuchawkowego Apple. Dźwięk jest bardzo dobry, ale często wymaga ładowania. Moja ocena to 4,5 z 5.
Za tę cenę nie znajdziesz nic lepszego! Dobre i wygodne słuchawki. Gram w sport i dlatego dobrze, że nie mają żadnych przewodów. W trybie słuchania muzyki działają dla mnie co najmniej 5 godzin! Myślę, że to bardzo dobry wskaźnik.

Buy Now!