LPE Massager Česká republika

Czech Republic

LPE Massager - INOVAČNÍ ZPŮSOB OBNOVENÍ ZDRAVÍ A HUSTOTY VLASŮ!

  • - Nanovlnové nízkofrekvenční působení na cibulky,které spouští aktivní růst vlasů!
  • - Probouzí «spící» vlasové cibulky:do + 20 000 nových vlasů po 1 měsíci užívání!
  • - Neuvěřitelný růst:aktivita růstu vlasů se zvyšuje 2 krát!

Objednat


Problém vypadávání vlasů je relevantní pro muže a ženy po 30 letech. Naše vlasy postupně ztrácejí svou sílu pod vlivem vnějších a vnitřních faktorů. I přes širokou škálu šamponů, krémů, masek a doplňků stravy pro posílení vlasů na trhu, je stále velmi obtížné tento problém vyřešit. Moderní kliniky transplantace vlasů v Izraeli nabízejí řešení problému dramaticky, ale náklady na takový postup jsou příliš vysoké pro průměrného obyvatele naší země.

S potěšením oznamujeme, že v roce 2019 se v Evropě objevila nová patentovaná technologie pro léčení a posilování vlasů. LPE Massager masér na vlasy - jedná se o unikátní nízkofrekvenční nanotrubičky, které pomohou zastavit příznaky alopecie a zlepšit zdraví pokožky hlavy bez vedlejších účinků. Za pouhých 30 dní můžete aktivovat až 20 000 spících folikulů a zvýšit délku vlasů. Podle výsledků nezávislých testů byl tento masér považován za nejbezpečnější a nejúčinnější léčbu plešatosti hlavy dnes.

LPE Massager - masér na vlasy

Proč je pro vás LPE Massager na vlasy nezbytné? Podle statistik vykazovalo 80% mužů a 75% žen středního věku jasné známky oslabení vlasů nebo plešatosti. Při absenci řádné a včasné léčby riskujete, že po několika letech ztratíte až 60% vlasů a budete čelit problému lupů, suché kůže nebo odlupování. Ale dnes se objevila účinná „zbraň proti alopecii“ - to je jedinečný masér LPE Massager pro růst vlasů. Na rozdíl od běžné kosmetiky, tento přístroj působí na kořeny a pokožku hlavy, zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svaly hlavy a krku, čímž zlepšuje výživu vlasových folikulů s užitečnými vitamíny a minerály. Je vědecky prokázáno, že po 4 týdnech každodenní masáže se vypadávání vlasů zastaví na 97%, vlasová struktura je posílena od kořenů ke špičkám.

Pozitivní účinek této technologie pocítíte od prvních dnů masáže. Podle odborníků má masér několik výhod oproti tradičním metodám léčby plešatosti. Za prvé, nemusíte brát nutriční doplňky s pochybnými přísadami. Za druhé, nemůžete utratit obrovské částky na nákup drahých šamponů a kosmetiky. Za třetí, nemusíte chodit do kliniky nebo do kosmetického salonu. Výsledku je dosaženo rychle a bez námahy. Všechny procedury mohou být prováděny doma. LPE Massager foto jasně demonstruje princip zařízení. To je kombinace nejnovějšího pokroku ve vědě a nanotechnologiích.

Podívejme se jak to funguje:

Masér má 26 silikonových trubek, které vytvářejí vibrace s nízkou frekvencí až 8000 krát za minutu. V důsledku tohoto efektu dochází k aktivní stimulaci krve a lymfy, je zabráněno hormonální destrukci žárovek, je poskytována aktivní masáž hlavy a jsou aktivovány spící folikuly. Masážní proces nejenže zastaví vypadávání vlasů, ale také zmírní stres a napětí. Jen několik minut této masáže vám pomůže zcela uvolnit svaly krku a hlavy, zlepšit metabolismus a přístup živin.

Užitečné vlastnosti LPE Massager

Výhody této technologie jsou zřejmé. Pro malé množství získáte kompaktní a přenosné zařízení, jehož analogy jsou již dlouho používány na nejlepších klinikách trichologie v Evropě a USA. Pomocí tohoto zařízení budete schopni dosáhnout takových výsledků během několika týdnů, které mnozí za pár let nedostanou.

Hlavní důvody, proč potřebujete toto zařízení:

  • - 100% bezpečný způsob léčby plešatosti.
  • - 24 patentů použití.
  • - Potvrzené klinickými studiemi, účinnost více než 96%.
  • - LPE Massager cena je 2-3 krát levnější než cena populárních šamponů a 6-7 krát levnější než náklady na procedury na klinice transplantace vlasů.
  • - Garantované výsledky do 30 dnů od začátku používání.

Expertní hodnocení:

10 let praxe na Institutu Trichologie jsem neviděl pohodlnější a bezpečnější způsob léčby alopecie než tento masér. LPE Massager způsob aplikace nevyžaduje speciální znalosti nebo dovednosti. Můžete ji použít doma a kdykoliv. Mnozí z mých klientů používali toto zařízení po dobu 1-2 měsíců, což jim umožnilo zbavit se problému plešatosti a získat dobrý výsledek co nejdříve. Jsem velmi rád, že dnes je možnost koupit LPE Massager Česká republika prostřednictvím internetu a okamžitě zahájit léčbu.

Využijte této příležitosti a objednejte si jedinečnou léčbu plešatosti právě teď! Pokud tento masér neznáte kde koupit v České republice, pomůžeme vám učinit správnou volbu. Dnes je v naší zemi pouze jeden oficiální distributor tohoto výrobku. Pro objednání je nutné vyplnit formulář na webových stránkách a potvrdit objednávku telefonicky. Nemůžete LPE Massager koupit v lékárně, takže na to neztrácejte čas.

Buy Now!