LPE Massager Lietuva

Lithuania

LPE Massager - INOVACINIS POŽIŪRIS Į SVEIKATOS IR PLAUKŲ TANKUMO ATKŪRIMĄ!

  • - Nano bangų žemo dažnio poveikis folikulams, paleidžiantis aktyvų augimą!
  • - Pabudina miegančius” plaukų folikulus: iki + 20 000 naujų plaukų po 1 mėnesio naudojimo!
  • - Neįtikėtinas augimas: plaukų augimo aktyvumas padidėja 2 kartus!

Uzsisakyti dabar


Plaukų slinkimo problema yra aktuali vyrams ir moterims po 30 metų. Mūsų plaukai palaipsniui praranda savo jėgą išorinių ir vidinių veiksnių įtakoje. Nepaisant plačių šampūnų, kremų, kaukių ir maisto papildų, skirtų stiprinti plaukus rinkoje, vis dar labai sunku išspręsti šią problemą. Šiuolaikinės plaukų transplantacijos klinikos Izraelyje siūlo išspręsti šią problemą dramatiškai, tačiau tokios procedūros kaina yra per didelė mūsų šalies vidutiniam gyventojui.

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad 2019 m. Europoje atsirado nauja patentuota technologija plaukų gijimui ir stiprinimui. LPE Massager plaukų masažas - tai unikalus žemo dažnio nanovamzdeliai, kurie padės sustabdyti alopecijos simptomus ir pagerinti galvos odos sveikatą be šalutinio poveikio. Vos per 30 dienų galite suaktyvinti iki 20 000 nenaudojamų folikulų ir padidinti plaukų ilgį. Remiantis nepriklausomų tyrimų rezultatais, šis masažuoklis šiandien buvo pripažintas saugiausiu ir efektyviausiu galvos skausmo gydymu.

LPE Massager - plaukų augimo masažuotojas

Kodėl jums reikia LPE Massager plaukams? Statistikos duomenimis, 80% vyrų ir 75% vidutinio amžiaus moterų parodė aiškius plaukų silpnėjimo ar nuplikimo požymius. Nesant tinkamo ir savalaikio gydymo, po kelerių metų rizikuojate prarasti iki 60% plaukų ir susidurti su pleiskanos, sausos odos ar pleiskanojimo problema. Tačiau šiandien atsirado veiksmingas „ginklas prieš alopeciją“ - tai unikalus masažuotojas LPE Massager plaukų augimui. Skirtingai nuo įprastos kosmetikos, šis prietaisas veikia šaknis ir galvos odą, gerina kraujotaką, atpalaiduoja galvos ir kaklo raumenis, taip padidindamas plaukų folikulų mitybą naudingais vitaminais ir mineralais. Moksliškai įrodyta, kad po 4 savaičių kasdieninio masažo, plaukų slinkimas sustoja 97%, plaukų struktūra sustiprėja nuo šaknų iki galo.

Jūs pajusite teigiamą šios technologijos naudojimo poveikį nuo pirmųjų masažo dienų. Pasak ekspertų, masažuoklis turi keletą privalumų, palyginti su tradiciniais nuplikimo gydymo metodais. Pirma, jūs neturite vartoti maisto papildų su abejotinais ingredientais. Antra, jūs negalite išleisti didelių sumų brangių šampūnų ir kosmetikos pirkimui. Trečia, jums nereikia eiti į kliniką ar grožio saloną. Rezultatas pasiekiamas greitai ir lengvai. Visos procedūros gali būti atliekamos namuose. LPE Massager nuotrauka aiškiai parodo įrenginio principą. Tai yra naujausių mokslo ir nanotechnologijų pažangos derinys.

Pažvelkime į kaip tai veikia:

Masažuoklyje yra 26 silikoniniai vamzdžiai, kurie sukuria žemo dažnio vibraciją iki 8000 kartų per minutę. Dėl šios priežasties atsiranda aktyvi kraujo ir limfos stimuliacija, užkertamas kelias hormonų sunaikinimui, teikiamas aktyvus galvos masažas ir įjungiami ramybės folikulai. Masažo procesas ne tik stabdo plaukų slinkimą, bet ir mažina stresą bei įtampą. Vos kelios minutės šio masažo padės jums visiškai atsipalaiduoti kaklo ir galvos raumenys, pagerinti medžiagų apykaitą ir prieigą prie maistinių medžiagų.

Naudingos savybės

Šios technologijos naudojimo nauda yra akivaizdi. Už nedidelį kiekį jūs gaunate kompaktišką ir nešiojamą prietaisą, kurio analogai jau seniai naudojami geriausiose trichologijos klinikose Europoje ir JAV. Naudodami šį įrenginį galėsite pasiekti tokių rezultatų per kelias savaites, kai daugelis jų negauna per kelerius metus.

Pagrindinės priežastys, kodėl jums reikia šio įrenginio:

  • - 100% saugus nuplikimas.
  • - 24 naudojimo patentai.
  • - Patvirtinta klinikiniais tyrimais, kad veiksmingumas yra didesnis nei 96%.
  • - LPE Massager kaina yra 2-3 kartus pigiau nei populiarių šampūnų kaina ir 6-7 kartus pigiau nei procedūrų kaina plaukų transplantacijos klinikoje.
  • - Garantuoti rezultatai per 30 dienų nuo naudojimo pradžios.

Ekspertų vertinimas:

10 metų trichologijos instituto praktikoje aš nemačiau patogesnio ir saugesnio alopecijos gydymo būdo nei šis masažuotojas. LPE Massager taikymo būdas nereikalauja specialių žinių ar įgūdžių. Jį galite naudoti namuose ir bet kuriuo metu. Daugelis mano klientų šį prietaisą naudojo 1-2 mėnesius, o tai leido jiems atsikratyti nuplikimo problemos ir gauti kuo geresnį rezultatą. Labai džiaugiuosi, kad šiandien yra galimybė įsigyti LPE Massager Lietuva per internetą ir nedelsiant pradėti gydymo procedūrą.

Pasinaudokite galimybe ir užsisakykite unikalią nuplikimo priemonę dabar! Jei nežinote kur pirkti Lietuvoje šio masažuoklio, mes padėsime jums padaryti teisingą pasirinkimą. Šiandien mūsų šalyje yra tik vienas oficialus šio produkto platintojas. Norėdami užsisakyti, turite užpildyti formą svetainėje ir patvirtinti užsakymą telefonu. Negalite LPE Massager pirkti vaistinėje, todėl nenaudokite laiko.

Buy Now!