LPE Massager Slovensko

Slovakia

LPE Massager - ИINOVATÍVNY PRÍSTUP K OBNOVENIU ZDRAVIA И HUSTOTY VLASOV!

  • - Nanovlnové nizkofrekvenčné pôsobenie na vlasové folikuly,vyvolava aktivný rast vlasov!
  • - Prebudí «spiace» vlasove folikulz: +20 000 nové vlasy po 1 mesiaci užívania
  • - Neuveriteľný rast:aktivita rastu vlasov sa zvyšuje dvakrát!

Objednať


Problém vypadávania vlasov je relevantný pre mužov a ženy po 30 rokoch. Naše vlasy postupne strácajú svoju silu pod vplyvom vonkajších a vnútorných faktorov. Napriek širokej škále šampónov, krémov, masiek a potravinových doplnkov na posilnenie vlasov na trhu je stále veľmi ťažké tento problém vyriešiť. Moderné kliniky na transplantáciu vlasov v Izraeli ponúkajú riešenie problému dramaticky, ale náklady na takýto postup sú pre priemerného obyvateľa našej krajiny príliš vysoké.

S radosťou vám oznamujeme, že v roku 2019 sa v Európe objavila nová patentovaná technológia na liečenie a posilnenie vlasov. LPE Massager masér na vlasy - jedná sa o unikátne nízkofrekvenčné nanotrubičky, ktoré pomôžu zastaviť príznaky alopécie a zlepšiť zdravie pokožky hlavy bez vedľajších účinkov. Za pouhých 30 dní môžete aktivovať až 20 000 spiacich folikulov a zvýšiť dĺžku vlasov. Podľa výsledkov nezávislých testov bol tento masážny prístroj považovaný za najbezpečnejší a najúčinnejší spôsob liečby plešatosti hlavy dnes.

LPE Massager - masér na vlasy

Prečo je pre vás LPE Massager na vlasy nevyhnutné? Podľa štatistík, 80% mužov a 75% žien v strednom veku vykazovalo jasné známky oslabenia vlasov alebo plešatosti. Pri absencii riadnej a včasnej liečby riskujete, že po niekoľkých rokoch stratíte až 60% vlasov a budete čeliť problému lupín, suchej pokožky alebo odlupovania. Ale dnes sa objavila účinná „zbraň proti alopécii“ - toto je jedinečný masér LPE Massager na rast vlasov. Na rozdiel od bežnej kozmetiky tento prístroj pôsobí na korene a pokožku hlavy, zlepšuje krvný obeh, uvoľňuje svaly hlavy a krku, čím zlepšuje výživu vlasových folikulov s užitočnými vitamínmi a minerálmi. Je vedecky dokázané, že po 4 týždňoch dennej masáže sa vypadávanie vlasov zastaví na 97%, vlasová štruktúra je posilnená od koreňov až po špičku.

Pocítite pozitívny efekt používania tejto technológie od prvých dní masáže. Podľa odborníkov má masér niekoľko výhod oproti tradičným metódam liečby plešatosti. Po prvé, nemusíte brať výživové doplnky s pochybnými zložkami. Po druhé, nemôžete míňať obrovské sumy na nákup drahých šampónov a kozmetiky. Po tretie, nemusíte chodiť do kliniky alebo salónu krásy. Výsledok sa dosahuje rýchlo a bez námahy. Všetky procedúry môžu byť vykonávané doma. LPE Massager foto jasne demonštruje princíp zariadenia. Ide o kombináciu najnovšieho pokroku vo vede a nanotechnológii.

Pozrime sa na ako to funguje:

Masér má 26 silikónových trubíc, ktoré vytvárajú nízkofrekvenčné vibrácie až 8000 krát za minútu. V dôsledku tohto efektu dochádza k aktívnej stimulácii krvi a lymfy, zabraňuje sa hormonálnej deštrukcii žiaroviek, aktivuje sa aktívna masáž hlavy a aktivujú sa spiace folikuly. Masážny proces nielenže zastavuje vypadávanie vlasov, ale tiež zmierňuje stres a napätie. Len pár minút tejto masáže vám pomôže úplne uvoľniť svaly krku a hlavy, zlepšiť metabolizmus a prístup živín.

Užitočné vlastnosti LPE Massager

Výhody tejto technológie sú zrejmé. Pre malé množstvo získate kompaktné a prenosné zariadenie, ktorého analógy sa už dlho používajú na najlepších klinikách trichológie v Európe av USA. Pomocou tohto zariadenia budete môcť dosiahnuť takéto výsledky za niekoľko týždňov, ktoré mnohí za pár rokov nedostanú.

Hlavné dôvody, prečo potrebujete toto zariadenie:

  • - 100% bezpečný spôsob ošetrenia plešatosti.
  • - 24 patentov na použitie.
  • - Potvrdené klinickými štúdiami, účinnosť viac ako 96%.
  • - LPE Massager cena je 2-3 krát lacnejšie ako náklady na populárne šampóny, a 6-7 krát lacnejšie ako náklady na procedúry na klinike transplantácie vlasov.
  • - Zaručené výsledky do 30 dní od začiatku používania.

Expertné hodnotenie:

10 rokov praxe na Inštitúte Trichology, som nevidel pohodlnejší a bezpečnejší spôsob liečby alopécie ako tento masér. LPE Massager spôsob aplikácie nevyžaduje špeciálne znalosti alebo zručnosti. Môžete ju použiť doma a kedykoľvek. Mnohí moji klienti používali toto zariadenie po dobu 1-2 mesiacov, čo im umožnilo zbaviť sa problému plešatosti a získať čo najlepší výsledok. Som veľmi rád, že dnes je možnosť kúpiť LPE Massager Slovensko prostredníctvom internetu a okamžite začať procedúru liečby.

Využite príležitosť a objednajte si jedinečný liek na plešatosti práve teraz! Ak nepoznáte kde kúpiť na Slovensku tento masér, pomôžeme vám urobiť správnu voľbu. Dnes je v našej krajine iba jeden oficiálny distribútor tohto produktu. Na objednanie je potrebné vyplniť formulár na webovej stránke a potvrdiť objednávku telefonicky. Nemôžete LPE Massager kúpiť v lekárni, takže nestrácajte čas na to.

Buy Now!