Collagena Lumiskin Slovensko

Slovakia

Collagena Lumiskin - Inovatívna formula PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM!

 • - Okamžite zmení Vašu pokožku!
 • - Odstraňuje pigmentové škvrny do 30-tich dní od prvej aplikácie
 • - Nová patentovaná formula
 • - Zastavuje procest starnutia a dehydratácie pokožky

Objednať


Podľa štatistík viac ako 61% žien po 28 rokoch čelí problému pigmentových škvŕn na tvári. Hyperpigmentácia je difúzna alebo lokálna akumulácia pigmentu v kožných bunkách, čo spôsobuje zmenu farby a odtieňa oddelenej zóny epidermálnej vrstvy. Pigmentové škvrny vás vizuálne starnú a menej atraktívne. Hyperpigmentácia najčastejšie spôsobuje endokrinnú dysfunkciu, hormonálnu nerovnováhu, abnormality v tráviacom systéme alebo nadmerné hladiny melanínu.

Moderné kozmetologické kliniky ponúkajú niekoľko rôznych spôsobov, ako tento problém vyriešiť, ale vo väčšine prípadov sú tieto postupy buď príliš drahé alebo majú nízku účinnosť. Dnes máte vynikajúcu príležitosť zbaviť sa pigmentových škvŕn a vrások na tvári doma! Predstavujeme Vám vašu pozornosť inovatívnemu vývoju európskych vedcov - Collagena Lumiskin bieliaci krém na tvár. Jedná sa o štruktúrovaný biologicky aktívny prípravok, ktorý dokáže rýchlo zmeniť farbu a tón pleti, po 30 dňoch odstrániť starnutie a spomaliť proces starnutia.

Podľa oficiálnej webovej stránky tento nástroj používalo viac ako 300 000 žien v Európe a boli spokojní s rozdielom pred a po použití. Krém neobsahuje syntetické prísady ani chemické zložky, preto je jeho použitie pre zdravie úplne bezpečné. Ak chcete získať dobrý a stabilný výsledok, musíte tento make-up aplikovať denne na tvár a telo.

Collagena Lumiskin - bieliaci krém na tvár

Údaje z vedeckých štúdií potvrdzujú, že v 9 z 10 prípadov ženy s hyperpigmentáciou hľadajú riešenia. Nerovnomerné pigmentovanie znižuje príťažlivosť a núti vás používať veľké množstvo make-upu na skrytie škvŕn na tvári a tele. Ak ste unavení z prevleku a chcete vyzerať skvele, skúste Collagena Lumiskin proti pigmentovým škvrnám. V priebehu niekoľkých dní po začiatku používania tento produkt poskytuje ohromujúci a trvalý účinok.

Ak starostlivo preskúmate všetky Collagena Lumiskin prísady, nebudete mať žiadne pochybnosti o efektívnosti používania tohto nástroja. Krém obsahuje 99,5% čistého kolagénu, ktorý je schopný eliminovať kožné problémy a normalizovať funkciu epidermálnych buniek na prirodzenej úrovni. Okrem toho tento prípravok obsahuje účinnú zložku LUMISFÉRA - komplex prírodných stopových prvkov, ktoré inhibujú tvorbu melanínu a odfarbujú tmavé kožné bunky. Na zvlhčenie pokožky a zachovanie vlhkosti sa do receptúry pridáva jazmín a jojobový olej. Vďaka nemu sa koža stáva pružnejšou, veľkosť pórov je regulovaná, akné a zápal sú eliminované.

Collagena Lumiskin recenzie:

Som lekársky odborník v kozmetike a som veľmi dobrý v produktoch starostlivosti o pleť. Dokážem rozlíšiť skutočne účinný prostriedok nápravy od iného inzerovaného produktu, ktorý nemá užitočné vlastnosti. Odporúčam svojim pravidelným zákazníkom používať Collagena Lumiskin krém proti vráskam. Tento prírodný prípravok má vynikajúce vlastnosti proti starnutiu a môže byť použitý na boj proti starým škvrnám a pehám na tvári, krku a ďalších oblastiach tela. Aktívne a bezpečné zložky vám umožnia pravidelne používať krém a zachovávať nutričnú rovnováhu vitamínov a minerálov v kožných bunkách na molekulárnej úrovni. Už pri prvých prejavoch hyperpigmentácie začnite denne masírovať tvár týmto krémom a uvidíte fenomenálny efekt.

Užitočné vlastnosti Collagena Lumiskin

V súčasnej dobe Collagena Lumiskin Slovensko má vysokú popularitu. To nie je prekvapujúce, pretože v skutočnosti tento krém nemá na trhu priame konkurencie. Ak si objednáte tento vzorec, môžete ušetriť veľké množstvo na pravidelných návštevách salónu krásy.

Collagena Lumiskin ako to funguje:

 • - Znižuje vekové škvrny a pehy o 95% účinnejšie ako akékoľvek iné prostriedky alebo postupy.
 • - Zvlhčuje a udržuje vlhkosť vo vnútri pokožky, odstraňuje vysychanie a odlupovanie.
 • - Zastavuje starnutie pokožky a vzhľad vrások.
 • - Zlepšuje vzhľad a vyrovnáva tieň na tvári a tele.
 • - Bielenie kože a odfarbenie buniek s vysokým obsahom melanínu.
 • - Zvyšuje tón pleti a pružnosť.
 • - Znižuje pravdepodobnosť opakovania hyperpigmentácie.
 • - Zvyšuje produkciu kolagénu.
 • - Vyživuje pokožku vitamínmi, aminokyselinami, minerálmi.
 • - Vytvára bariéru proti ultrafialovému žiareniu.

Kde kúpiť Collagena Lumiskin na Slovensku?

Zoberme si, že Collagena Lumiskin cena je desaťkrát lacnejšie ako náklady na procedúru v salóne krásy. Je to nielen užitočné, ale aj výhodný spôsob, ako odstrániť pigmentové škvrny a pehy.

Spôsob použitia:

Naneste krém na povrch kože v miestach s pigmentovými škvrnami. Počkajte 20-30 minút, po ktorých sa môžete umyť alebo osprchovať. Vykonajte 2-3 ošetrenie po celý deň pre rýchlejší účinok. Odporúčaný priebeh aplikácie - od 1 mesiaca. Ak nemáte vekové škvrny, môžete Collagena Lumiskin kúpiť v lekárni a použiť tento make-up na omladenie kože alebo hladké vrásky na tvári.

Nemôžete nájsť kde kúpiť Collagena Lumiskin na Slovensku? Využite ponuku oficiálnej stránky a objednajte si produkt práve teraz!

Buy Now!