Ionic White Česká republika

Czech Republic

Ionic White - ZÁŘIVĚ BÍLÝ ÚSMĚV BĚHEM POUHÝCH 2 MINUT

 • - Účinek je viditelný už po 2. minutě
 • - Rychlý a snadný způsob, jak získat zářivě bílý úsměv
 • - Po přibližně 21 minutách budou vaše zuby o poznání bělejší
 • - Modré LED světlo aktivuje ionty obsažené v gelu

Objednat


Zubní zdraví závisí na včasné péči a léčbě. Mnozí z nás sní o křišťálově bílém úsměvu, ale zároveň udržují zdravé zuby. Lékaři doporučují každodenní čištění zubů ráno a večer, stejně jako pravidelné návštěvy zubní kliniky pro čištění. Tyto akce však někdy nestačí k dosažení 100% čistých zubů. Pokaždé, když budete jíst, částice potravin spadají do prostoru mezi zuby a do mikrotrhlin na zubní sklovině. To vede k zubnímu kazu, vzniku žlutého květu, nepříjemnému zápachu a dalšímu odstranění zubního kazu a jeho odstranění. Ale jak zachovat bělost zubů v každodenním životě? Odpověď na tuto otázku byla nalezena americkými vědci, kteří vytvořili Ionic White přístroj na bělení zubů.

Jedná se o inovativní LED systém, který vám pomůže zajistit profesionální péči o vaše zuby, zbavit se žluté nepříjemné plaky a jednoduše a jednoduše posílit strukturu smaltu. Pouze 2 minuty používání tohoto zařízení pomůže 100% zničit plak a bakterie v ústní dutině, obnovit normální hodnoty pH a zmírnit problémy se špatným dechem.

Ionic White - přístroj na bělení zubů

Ionic White na bělení zubů je nejnovější progresivní technologie, která se stala průlomem v zubním lékařství. Více než 10 milionů zákazníků již ocenilo efektivitu používání tohoto systému a dokázalo, že v současné době je možné mít krásný a sněhově bílý úsměv v každém věku!

Ionic White jak to funguje:

Průběh bělení se provádí do 14 dnů. Během této doby Ionic White proti zubnímu plaku kompletně obnovuje zničenou zubní sklovinu, má antibakteriální účinek a normalizuje úroveň kyselosti v ústní dutině. Výrobek má automatizovaný systém provozu a časovač, který vypne LED diodu 120 sekund po spuštění. Tento postup můžete provádět pravidelně po dobu 2 týdnů, po které budete muset udělat přestávku. V závislosti na stupni zatemnění skloviny a stavu zubů lze počet procedur během dne zdvojnásobit nebo dokonce ztrojnásobit.

Výsledky této technologie jsou potvrzeny klinickými studiemi a schváleny předními zubními lékaři ve Spojených státech a Evropské unii. O tom říkají odborníci:

Použití systému bělení zubů je nejlepším způsobem, jak se vyhnout postupům čištění zubů. Na klinice čistící procedura zahrnuje odstranění horní vrstvy smaltu speciální látkou. Velmi často po tomto postupu klient zvyšuje citlivost zubů - reakce na studené nebo teplé jídlo a pití. Proto doporučuji provést bělení na klinice nejvýše 1 krát za 6 měsíců. Pokud však chcete udržet bělost zubů neustále, potřebujete Ionic White koupit v lékárně nebo si jej objednejte na oficiálních stránkách. Jedná se o první recepturu, která zaručí odstranění žlutého plaku bez zvýšení citlivosti zubní skloviny. Mnozí z mých klientů tento nástroj využívají a mohu potvrdit, že tato metoda skutečně dává 100% výsledek.

Při sestavování tohoto přehledu jsme analyzovali Ionic White recenze kupujících a můžeme potvrdit, že většina z nich byla spokojena s výsledky bělení.

Užitečné vlastnosti Ionic White

Přístroj je zcela bezpečný a vhodný pro všechny typy zubů. Klinické studie potvrdily účinnost více než 95% u lidí, kteří si čistí zuby dvakrát denně, nepijí kávu a nekouří cigarety. Současně žádný z účastníků klinických testů nepociťoval při používání zařízení nepohodlí, bolest nebo nepohodlí. Pro dosažení nejstabilnějšího výsledku se doporučuje provádět 3 procedury denně po dobu 14 dnů.

Výhody:

 • - Rychlý a bezpečný způsob bělení zubů doma.
 • - Automatizovaná funkce a časovač.
 • - Perfektní bílý úsměv po 14 dnech.
 • - Patentovaná technologie, která nemá obdoby a konkurenty.
 • - Nezvyšuje citlivost zubní skloviny.
 • - Nepoškozuje dásně a mikroflóru dutiny ústní.
 • - Má antibakteriální účinek.
 • - Eliminuje špatný dech.
 • - Chrání zuby před zubním kazem a dásní před parodontálním onemocněním.

Ionic White způsob aplikace:

Před použitím si pozorně přečtěte uživatelskou příručku. Naneste speciální bělicí sprej, který je dodáván v sadě na povrchu zubů. Zapněte přístroj na 2 minuty a přiblížte jej k zubům. Léčbu provádějte denně nejvýše 2 týdny. Udělejte si pauzu několik měsíců a pak můžete postup opakovat.

Kde koupit Ionic White v České republice?

Jediný krok vás odděluje od krásného a sněhově bílého úsměvu - zbývá najít kde koupit Ionic White v České republice a objednat tento výrobek. K dnešnímu dni je nejlepší nabídkou na trhu oficiální internetový obchod. Jedná se o jedinečnou nabídku pro ty, kteří chtějí získat 100% originální zboží se slevou. Dnes na internetu Ionic White cena klesl v ceně 2 krát. To je nejlepší čas, aby jste si ji mohli objednat sami.

Dodací podmínky Ionic White Česká republika zjistíte u svého manažera.

Buy Now!