Ionic White Polska

Poland

Ionic White - OLŚNIEWAJĄCO BIAŁY UŚMIECH W 2 MINUTY

 • - Widoczne efekty już w 2 minucie.
 • - Szybki i prosty sposób na uzyskanie promiennego białego uśmiechu
 • - Po około 21 minutach, twoje zęby będą widocznie bielsze
 • - Niebieskie światło LED aktywuje jony znajdujące się w żelu

Zamów teraz


Zdrowie zębów zależy od terminowej opieki i leczenia. Wielu z nas marzy o krystalicznie białym uśmiechu, ale jednocześnie zachowuje zdrowe zęby. Lekarze zalecają codzienne mycie zębów rano i wieczorem, a także regularne wizyty w klinice dentystycznej w celu czyszczenia. Ale te działania czasami nie wystarczają do osiągnięcia 100% czystości zębów. Za każdym razem, gdy jesz, cząstki jedzenia spadają w przestrzeń między zębami i w mikropęknięcia na szkliwie zębów. Prowadzi to do próchnicy zębów, pojawienia się żółtego nalotu, nieprzyjemnego zapachu, a następnie próchnicy i usuwania. Ale jak utrzymać biel zębów w życiu codziennym? Odpowiedź na to pytanie znaleźli amerykańscy naukowcy, którzy stworzyli Ionic White zestaw do wybielania zębów. Jest to innowacyjny system LED, który pomoże w domu zapewnić profesjonalną pielęgnację zębów, pozbyć się żółtej nieprzyjemnej płytki nazębnej i wzmocnić strukturę szkliwa łatwo i prosto. Tylko 2 minuty używania tego urządzenia pomogą w 100% zniszczyć płytkę nazębną i bakterie w jamie ustnej, przywrócić normalny poziom pH i złagodzić problemy z nieświeżym oddechem.

Ionic White - zestaw do wybielania zębów

Ionic White do wybielania zębów to najnowsza technologia progresywna, która stała się przełomem w medycynie dentystycznej. Ponad 10 milionów klientów doceniło już skuteczność korzystania z tego systemu i udowodniło, że obecnie można mieć piękny i śnieżnobiały uśmiech w każdym wieku!

Ionic White jak to działa:

Przebieg wybielania odbywa się w ciągu 14 dni. W tym czasie Ionic White usuwanie płytki nazębnej całkowicie przywraca zniszczone szkliwo zębów, działa antybakteryjnie i normalizuje poziom kwasowości w jamie ustnej. Produkt posiada zautomatyzowany system działania i zegar, który wyłączy diodę LED po 120 sekundach od rozpoczęcia użytkowania. Możesz przeprowadzić tę procedurę regularnie przez 2 tygodnie, po czym będziesz musiał zrobić sobie przerwę. W zależności od stopnia zaciemnienia szkliwa i stanu zębów, liczba zabiegów w ciągu dnia może zostać podwojona lub nawet potrojona.

Wyniki zastosowania tej technologii są potwierdzone badaniami klinicznymi i zatwierdzone przez wiodących dentystów w Stanach Zjednoczonych i Unii Europejskiej. Tak mówią o tym eksperci:

Użycie systemu wybielania zębów jest najlepszym sposobem na uniknięcie procedur czyszczenia zębów. W klinice procedura czyszczenia polega na usunięciu górnej warstwy szkliwa specjalną szmatką. Bardzo często po tej procedurze klient zwiększa wrażliwość zębów - reakcję na zimne lub gorące jedzenie i napoje. Dlatego zalecam wykonanie procedury wybielania w klinice nie więcej niż 1 raz w ciągu 6 miesięcy. Ale jeśli chcesz stale zachowywać biel zębów, potrzebujesz Ionic White kupić w aptece lub zamówić je na oficjalnej stronie internetowej. Jest to pierwsza formuła, która gwarantuje wyeliminowanie żółtej płytki nazębnej bez zwiększania wrażliwości szkliwa zębów. Wielu moich klientów korzysta z tego narzędzia i mogę potwierdzić, że ta metoda naprawdę daje 100% wynik.

Opracowując tę recenzję, przeanalizowaliśmy Ionic White opinie nabywców i możemy potwierdzić, że większość z nich była zadowolona z wyników wybielania.

Przydatne właściwości Ionic White

Urządzenie jest całkowicie bezpieczne w użyciu i nadaje się do każdego rodzaju zębów. Badania kliniczne potwierdziły skuteczność ponad 95% osób, które myją zęby 2 razy dziennie, nie piją kawy i nie palą papierosów. Jednocześnie żaden z uczestników testów klinicznych nie odczuwał dyskomfortu, bólu lub dyskomfortu podczas korzystania z urządzenia. Aby uzyskać najbardziej stabilny wynik, zaleca się wykonywanie 3 zabiegów dziennie przez 14 dni.

Korzyści:

 • - Szybki i bezpieczny sposób wybielania zębów w domu.
 • - Zautomatyzowana funkcjonalność i obecność zegara.
 • - Idealny biały uśmiech po 14 dniach.
 • - Opatentowana technologia, która nie ma analogów i konkurentów.
 • - Nie zwiększa wrażliwości szkliwa zębów.
 • - Nie uszkadza dziąseł i mikroflory jamy ustnej.
 • - Ma działanie antybakteryjne.
 • - Eliminuje nieświeży oddech.
 • - Chroni zęby przed próchnicą i dziąsłami z chorób przyzębia.

Ionic White metoda aplikacji:

Przed użyciem uważnie przeczytaj instrukcję obsługi. Zastosuj specjalny spray wybielający, który jest w zestawie na powierzchni zębów. Włącz urządzenie na 2 minuty i zbliż je do zębów. Wykonuj zabiegi codziennie przez nie więcej niż 2 tygodnie. Zrób sobie kilkumiesięczną przerwę, a następnie możesz powtórzyć procedurę.

Gdzie kupić Ionic White w Polsce?

Tylko jeden krok oddziela Cię od pięknego i śnieżnobiałego uśmiechu - pozostaje znaleźć gdzie kupić Ionic White w Polsce i zamówić ten produkt. Do tej pory najlepszą ofertą na rynku jest oficjalny sklep internetowy. Jest to wyjątkowa oferta dla tych, którzy chcą uzyskać 100% oryginalnych towarów ze zniżką. Dzisiaj w Internecie Ionic White cena spadła o 2 razy. To najlepszy czas, aby zamówić go dla siebie.

Warunki dostawy Ionic White Polska sprawdź u swojego menedżera.

Buy Now!