Ionic White Slovensko

Slovakia

Ionic White - ŽIARIVO BIELY ÚSMEV V PRIEBEHU IBA 2 MINÚT

 • - Účinok je viditeľný po 2. minúte
 • - Rýchly a jednoduchý spôsob, ako mať žiarivo biely úsmev
 • - Modré LED svetlo aktivuje ióny obsiahnuté v géle!
 • - Po približne 21 minútach budú vaše zuby viditeľne belšie!

Objednať


Zubné zdravie závisí od včasnej starostlivosti a liečby. Mnohí z nás snívajú o krištáľovo bielom úsmevu, ale zároveň si udržujú zdravé zuby. Lekári odporúčajú denné čistenie zubov ráno a večer, ako aj pravidelné návštevy zubnej kliniky na čistenie. Tieto akcie však niekedy nestačia na dosiahnutie 100% čistých zubov. Zakaždým, keď budete jesť, potraviny spadajú do priestoru medzi zubami a do mikrotrhlín na zubnej sklovine. To vedie k zubnému kazu, vzniku žltého kvetu, nepríjemnému zápachu a ďalšiemu odstraňovaniu zubného kazu. Ale ako udržať belosť zubov v každodennom živote? Odpoveď na túto otázku našli americkí vedci, ktorí vytvorili Ionic White prípravok na bielenie zubov. Jedná sa o inovatívny LED systém, ktorý vám pomôže zabezpečiť profesionálnu starostlivosť o vaše zuby, zbaviť sa žltého nepríjemného plaku a jednoducho a jednoducho posilniť štruktúru skloviny. Iba 2 minúty používania tohto zariadenia pomôžu 100% zničiť plak a baktérie v ústnej dutine, obnoviť normálne hodnoty pH a zmierniť problémy so zlým dychom.

Ionic White - prípravok na bielenie zubov

Ionic White na bielenie zubov je najnovšia progresívna technológia, ktorá sa stala prielomom v zubnom lekárstve. Viac ako 10 miliónov zákazníkov už ocenilo efektívnosť používania tohto systému a dokázalo, že v súčasnosti je možné mať krásny snehobiely úsmev v každom veku!

Ionic White ako to funguje:

Priebeh bielenia sa vykonáva do 14 dní. Počas tejto doby Ionic White proti plaku úplne obnoví zničenú zubnú sklovinu, má antibakteriálny účinok a normalizuje úroveň kyslosti v ústnej dutine. Výrobok má automatizovaný systém prevádzky a časovač, ktorý vypne LED svetlo 120 sekúnd po začiatku používania. Tento postup môžete vykonávať pravidelne 2 týždne, po ktorých budete musieť urobiť prestávku. V závislosti od stupňa stmavnutia skloviny a stavu zubov sa počet procedúr počas dňa môže zdvojnásobiť alebo dokonca strojnásobiť.

Výsledky použitia tejto technológie sú potvrdené klinickými štúdiami a schválené poprednými zubármi v USA a Európskej únii.

O tom hovoria odborníci:

Použitie systému na bielenie zubov je najlepší spôsob, ako sa vyhnúť postupom čistenia zubov. Na klinike čistiaci postup zahŕňa odstránenie vrchnej vrstvy skloviny špeciálnou handričkou. Veľmi často po tomto postupe klient zvyšuje citlivosť zubov - reakciu na studené alebo teplé jedlo a nápoje. To je dôvod, prečo odporúčam urobiť bielenie na klinike nie viac ako 1 krát za 6 mesiacov. Ale ak chcete udržať belosť vašich zubov neustále, potrebujete Ionic White kúpiť v lekárni alebo si ho objednajte na oficiálnych stránkach. Toto je prvá receptúra, ktorá zaručí odstránenie žltého plaku bez zvýšenia citlivosti zubnej skloviny. Mnohí moji klienti používajú tento nástroj a môžem potvrdiť, že táto metóda skutočne dáva 100% výsledok.

Pri zostavovaní tohto prehľadu sme analyzovali Ionic White recenzie kupujúcich a môžeme potvrdiť, že väčšina z nich bola spokojná s výsledkami bielenia.

Užitočné vlastnosti Ionic White

Zariadenie je úplne bezpečné a vhodné pre všetky typy zubov. Klinické štúdie potvrdili účinnosť viac ako 95% u ľudí, ktorí si čistia zuby dvakrát denne, nepijú kávu a nefajčia cigarety. Žiadny z účastníkov klinických testov pritom nepociťoval nepohodlie, bolesť alebo nepohodlie pri používaní zariadenia. Na dosiahnutie najstabilnejšieho výsledku sa odporúča vykonávať 3 postupy denne počas 14 dní.

Výhody:

 • - Rýchly a bezpečný spôsob bielenia zubov doma.
 • - Automatizované funkcie a prítomnosť časovača.
 • - Perfektný biely úsmev po 14 dňoch.
 • - Patentovaná technológia, ktorá nemá analógy a konkurentov.
 • - Nezvyšuje citlivosť zubnej skloviny.
 • - Nepoškodzuje ďasná a mikroflóru ústnej dutiny.
 • - Má antibakteriálny účinok.
 • - Eliminuje zlý dych.
 • - Chráni zuby pred zubným kazom a ďasnami pred ochorením parodontu.

Ionic White spôsob aplikácie:

Pred použitím si pozorne prečítajte návod na obsluhu. Naneste špeciálny bieliaci sprej, ktorý sa dodáva v sade na povrchu zubov. Zapnite prístroj na 2 minúty a prineste ho do blízkosti zubov. Liečbu vykonávajte denne maximálne 2 týždne. Urobte si prestávku niekoľko mesiacov a potom môžete postup zopakovať.

Kde kúpiť Ionic White na Slovensku?

Jediný krok vás oddeľuje od krásneho a snehovo bieleho úsmevu - zostáva nájsť kde kúpiť Ionic White na Slovensku a objednať si tento produkt. K dnešnému dňu je najlepšou ponukou na trhu oficiálny internetový obchod. Je to jedinečná ponuka pre tých, ktorí chcú získať 100% originálny tovar so zľavou. Dnes na internete Ionic White cena klesla v cene o 2 krát. Toto je najlepší čas na to, aby ste si ho objednali so ziskom.

Dodacie podmienky Ionic White Slovensko overte u svojho manažéra.

Buy Now!