Crystal Eluxir Latvija

Latvia

Crystal Eluxir - STRAUJA MATU AUGŠANA 30 DIENU LAIKĀ!!

 • - Pilnā apmērā aptur matu izkrišanu, kas izraisa kaitīgi faktori, 30 dienu laikā
 • - 97% matu veselības atjaunošana pēc neveiksmīgām skaistumkopšanas procedūrām
 • - Pilnvērtīga kopšana un salona laminēšanas efekts

Pasūtiet


Crystal Eluxir pret matu izkrišanu ir sasniegums zinātnē un kosmetoloģijā! Novatoriska formula, kas balstīta uz dabiskām sastāvdaļām, palīdzēs atbrīvoties no galvenajām matu problēmām mājās. Tas ir labākais mājas līdzeklis, lai apkarotu matu izkrišanu vai sadalītu galus, kas paātrinās jaunu matu augšanu un dziedinās galvas ādu. Dārgas kosmetoloģijas procedūras, lāzera un matu transplantācija - tas viss jau ir pagājis! Mūsdienās miljoniem sieviešu un vīriešu visā pasaulē izmanto šo serumu un dažu nedēļu laikā saņem garantētu rezultātu! Iepazīsimies par priekšrocībām un to, kā šis produkts darbojas, kā arī par kur nopirkt Crystal Eluxir Latvijā?

Crystal Eluxir - produkts paātrināt matu augšanu

Ticiet sevi! Katru dienu mēs zaudējam matus, un tas ir dabisks process. Vidējā dienas likme ir 50-150 matu dienā. Ja jūs sastopaties ar masveida un regulāru matu izkrišanu, tad šī ir novirze no normas un jums jārīkojas. Pirmkārt, ir ļoti svarīgi apturēt matu izkrišanas procesu un pēc tam aktivizēt aktīvās augšanas fāzi. Pieauguša galvā ir līdz 100 000 folikulu, bet ne vairāk kā 70%. Izmantojot augu formulas Crystal Eluxir paātrināt matu augšanu efektus, varat stimulēt neaktīvās spuldzes. Pēc dažām nedēļām jūs varat iegūt lielisku rezultātu bez nevajadzīgām finanšu izmaksām un nekaitējot veselībai.

Kas ir alopēcija? Šis patoloģiskais zaudējums vai normālu matu augšanas traucējumi. Saskaņā ar statistiku šī problēma rodas 68% vīriešu un 61% sieviešu vecumā no 29 līdz 85 gadiem. Alopēciju var izraisīt dažādi iemesli: slikta uzturs, hormonālā nelīdzsvarotība, vitamīnu un minerālvielu trūkums, ķīmijterapijas ietekme, ķermeņa iedzimtās īpašības un tā tālāk. Lielākā daļa Eiropas trihologu iesaka izmantot barojošas matu maskas, kuru pamatā ir dabīgie augi un vitamīni. Viens no populārākajiem produktiem šodien ir Crystal Eluxir matu augšanai.

Klīniskie pētījumi, ko veica Šveices zinātnieki, ir apstiprinājuši šīs formulas izmantošanas efektivitāti. Produktu testēšanā piedalījās vairāk nekā 90000 dažādu vecumu vīriešu un sieviešu. Jau 30 dienas pēc šīs aktīvās formulas lietošanas sākumā neparastais matu izkrišana apstājās pie 99,9%, matu tilpums palielinājās par 2,9 reizes un blīvums 72%. Pētnieki arī konstatēja, ka 85% no eksperimenta dalībniekiem pieauga matu skaits anagēna stadijā. Produkts ir patentēts un tam ir atbilstošs kvalitātes sertifikāts.

Noderīgas īpašības Crystal Eluxir

Pilnīgi visi Crystal Eluxir sastāvdaļas ir 100% dabīgi un dārzeņi. Šis serums nerada galvas ādas alerģijas vai citas blakusparādības.

Crystal Eluxir atsauksmes:

Jebkurai sievietei mati ir svarīgi. Bet regulāra matu pārkrāsošana, perm, augsta temperatūras iedarbība un vide noved pie gala atlaišanas un griešanas. Esmu bijis frizieris jau vairāk nekā 15 gadus, un mani klienti bieži lūdz padomu par matu kopšanu. Šodien es ieteiktu viņiem Crystal Eluxir nopirkt aptiekā vai pasūtīt tiešsaistē. Tā ir labākā aktīvo sastāvdaļu un minerālvielu kombinācija, kas pēc iespējas ātrāk palīdzēs atbrīvoties no matu izkrišanas. Noteikti izmēģiniet šo formulu un jūs redzēsiet tās efektivitāti.

Crystal Eluxir kā tas darbojas:

 • - Pilnībā aptur matu izkrišanu pēc 30 dienām.
 • - Palielina matu izturību un apjomu.
 • - Aktivē anagēnu miega matu folikulu.
 • - Uzlabo matu mirdzumu un skaistumu.
 • - Novērš galvas ādas lobīšanos un niezi, mitrina to.
 • - Nostiprina matu saknes un baro tos ar vitamīniem.
 • - 97% dziedē matus un atjauno tos pēc neveiksmīgas frizūras vai skaistumkopšanas procedūras.
 • - Aizsargā no tiešiem saules stariem un ārējiem faktoriem.

Kur nopirkt Crystal Eluxir Latvijā?

Ja vēlaties izveidot perfektu frizūru, jums noteikti ir nepieciešams pasūtīt Crystal Eluxir Latvija. Tas ir novatorisks risinājums sievietēm un vīriešiem, kas palīdzēs padarīt matus skaistus un veselīgus jebkurā vecumā!

Pielietošanas metode: uzklāj serumu sausiem matiem un galvas ādai. Veiciet maigu masāžu 10-15 minūtes. Pietiekami 1 pieteikums dienā un 2-3 reizes nedēļā, lai sasniegtu vēlamo mērķi. Serumu var lietot neierobežotu laiku. Minimālā likme ir 30 dienas.

Kontrindikācijas: produkts ir absolūti drošs lietošanai. Nav ieteicams lietot grūsnības un laktācijas laikā. Pieejams tikai pieaugušajiem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, pateicoties veicināšanai, Crystal Eluxir cena ir samazināts par 2 reizēm. Jūs nevarēsiet atrast šo unikālo produktu veikalā vai aptiekā. Ātrākais veids, kā to iegūt, ir pasūtīt internetā. Kurjeru piegāde tiek veikta tūlīt pēc pieprasījuma iesniegšanas vietnē un apstiprināt pasūtījumu pa tālruni. Skaidrā naudā pēc sūtījuma saņemšanas. Visas detaļas par pirkuma pārbaudi ar personīgo konsultantu.

Buy Now!