EcoEnergy Electricity Saver (E-Energy) Latvija

Latvia

EcoEnergy - Prātīga investīcija budžeta taupīšanas nolūkos!

  • - EcoEnergy ir modernizēta jaunās paaudzes ierīce, kas speciāli izstrādāta Latvijas patērēju mērķiem, ņemot vērā visus enerģijas patērēšanas nianses.
  • - Ikmēneša maksājumu kļūs par 30-50% mazāki, nekā pirms EcoEnergy lietošanas.
  • - Enerģijas taupītājs paņem strāvas aktīvu sastāvdaļu un nodod atpakaļ reaktīvu, gluži kā energotaupīgās kvēlspuldzes.

Pasūtiet


Ja esat noguris, lai katru mēnesi maksātu milzīgas elektroenerģijas summas, EcoEnergy Electricity Saver enerģijas taupītājs jums palīdzēs. Šī ir jaunākā ierīce, kas, izmantojot drošu metodi, var samazināt visu sadzīves tehnikas elektroenerģijas patēriņu līdz pat 50%. Pateicoties šai ierīcei, jūs varat ne tikai ietaupīt naudu, bet arī aizsargāt mājas elektroiekārtas no strāvas pārsprieguma. Tas palielinās sadzīves tehnikas un elektronikas kalpošanas laiku un palielinās ugunsdrošību. Atšķirībā no daudziem analogiem, E-Energy ietaupīt elektroenerģiju nekaitē elektroinstalācijai, nav maldināt metru, nepārkāpj likumu. Ierīces jauda ir paredzēta slodzēm līdz 18 kW, kas nozīmē, ka tas būs pietiekams visai mājai vai dzīvoklim. Viss, kas jums jādara - ieslēdziet ierīci jebkurā kontaktligzdā un tas automātiski stāsies spēkā.

2019 gadā EcoEnergy Electricity Saver ietaupīt elektroenerģiju kļuva par vislabāk pārdoto produktu Eiropā. Ieteicams izmantot elektrības speciālistus, kā arī vairāk nekā 100 000 pircēju! BP-PB.com pārskatīja šo produktu, kas palīdzēs jums saprast produkta principu un tā priekšrocības.

EcoEnergy Electricity Saver (E-Energy) - ierīce enerģijas taupīšanas

Katru gadu pasaulē pieaug elektroenerģijas patēriņš. Mūsu mājā pastāvīgi paplašinās to iekārtu saraksts, kurām nepieciešama elektriskā strāva. Elektroenerģijas rēķini šodien šķiet pārāk lieli, un pēc kāda laika tie aizņem līdz pat 60% no jūsu ikmēneša ienākumiem. Jau daudzi cilvēki pāriet uz enerģijas taupīšanas ķepām un aprīkojumu, taču ar to nepietiek, lai ietaupītu naudu. Lielākā daļa elektriskās strāvas patērē ledusskapi, mikroviļņu krāsni, elektrisko tējkannu, trauku mazgājamo mašīnu, klimata sistēmu un daudzus citus. Vairumam šo ierīču ir asinhronie motora tipi, kas patērē tikai aktīvo enerģiju. Bet reaktīvā enerģija tīklā tiek iztērēta dažādiem bezjēdzīgiem mērķiem - vadu apkurei, nodrošinot magnētisko lauku. EcoEnergy Electricity Saver Latvija ir kļuvis populārs, pateicoties tās unikālajai pašreizējai pārveidošanas tehnoloģijai, lai samazinātu induktīvo slodzi tīklā. Tīklam pievienota ierīce pārveido reaktīvo enerģiju un tādējādi samazina kopējo enerģijas patēriņu.

Atkarībā no izmantoto sadzīves tehnikas veida ietaupījumi var svārstīties no 15% līdz 55%! Tas dod fantastisku rezultātu, jo jūs maksājat rēķinus par 2 reizēm mazāk nekā parasti, bet turpiniet aktīvi izmantot visas elektriskās ierīces jūsu mājās.

Ieguvumi EcoEnergy Electricity Saver

Ierīcei ir vienfāzes darbs un paredzēts nominālajam spriegumam 90-240 vati. Pateicoties izturīgajam korpusam un augstas kvalitātes materiāliem, ierīce spēj darboties pat nelabvēlīgos apstākļos temperatūrā no -25°C līdz +60°C un mitruma līmenim līdz 85%. Maksimālā slodze, ko šī ierīce var izturēt, ir līdz 18 kW. Kopā ar iepakojumu jūs saņemsiet detalizētas instrukcijas, kas palīdzēs ātri saprast ierīces darbības iezīmes un piesardzības pasākumus.

Cik daudz ir šī ierīce? EcoEnergy Electricity Saver cena ir aptuveni vienāds ar jūsu izdevumiem par elektrības rēķinu apmaksu 2-3 mēnešus. Ietaupījums līdz pat 50% garantē ātru enerģijas taupīšanu.

EcoEnergy Electricity Saver kā tas darbojas:

  • - Optimizē elektrību un samazina patēriņu.
  • - Stabilizē tīkla spriegumu.
  • - Aizsargā mājas ierīces no pārslodzes vai jaudas pārsprieguma.
  • - Palielina sadzīves tehnikas kalpošanas laiku par 3-4 reizes.
  • - Palīdz ietaupīt līdz 50% no elektroenerģijas rēķiniem.
  • - Piemērots lietošanai mājās un rūpniecībā.

Kur nopirkt EcoEnergy Electricity Saver Latvijā?

Vai vēlaties zināt kur nopirkt EcoEnergy Electricity Saver Latvijā? Sazinieties ar pārdevēju un pasūtiet šo produktu internetā!

EcoEnergy Electricity Saver atsauksmes:

Mums ir liela 8 cilvēku ģimene un 205 kvadrātmetru māja. Agrāk mēs esam spiesti atteikties no daudzu elektrisko ierīču lietošanas mājā vai mēneša beigās maksāt lielas naudas summas. Nesen mūsu draugi ieteica EcoEnergy Electricity Saver nopirkt. Šis enerģijas taupītājs palīdzēja samazināt izmaksas par 46%! Tas ir lielisks rezultāts, kas ļauj atteikties no klimata sistēmas izmantošanas vasarā vai elektriskās apkures ziemā.
Es īrēju dzīvokli un mans ikmēneša īres maksājums ir tieši atkarīgs no elektroenerģijas rēķiniem. Lai ietaupītu savu naudu, es nolēmu izmantot šo ierīci. Pēc pirmā mēneša lietošanas man izdevās samazināt izmaksas par 39%! Tajā pašā laikā man nav jādara nekas - es tikai ieslēdzu ierīci tīklā un tas viss ir! Tas ir vienkāršākais veids, kā ietaupīt naudu!
Nesen mēs atvērām savu mazo restorānu un tikko sākam attīstīt savu biznesu. Attīstības sākumposmā ir ļoti svarīgi ietaupīt finanšu resursus. Pirmo reizi uzzinājām par enerģijas taupīšanu internetā. Pēc garas meklēšanas mēs izvēlējāmies šo konkrēto ierīci, jo EcoEnergy Electricity Saver komentārus ir labākais. Pēc 15 dienu lietošanas jau ir skaidrs, ka elektroenerģijas patēriņš ir samazinājies līdz 30%. Tas ir ļoti liels ietaupījums mūsu biznesam!

Buy Now!