Dental WhiteStrips Česká republika

Czech Republic

Dental WhiteStrips - BĚLEJŠÍ ZUBY ZA 14 DNI!

  • - Domácí vybělení zubů
  • - Jakákoli náročnost
  • - Pro všechny typy zubů

Objednat


Jak bělit zuby doma bez zubních lékařů a bez drahých procedur? Zvolte Dental WhiteStrips bělící pásky na zuby a za 3-4 dny získáte úžasný efekt! Jedná se o inovaci doporučenou 99% světových odborníků a lékařů. Díky speciálnímu bělícímu vzorku tyto pásky pro zuby nepoškozují smalt, nezpůsobují záněty dásní a nezvyšují citlivost. Můžete i nadále žít v normálním životě, jíst nějaké jídlo a nápoje (dokonce i kávu), ale zuby budou křišťálově bílé a lesklé! Jen jedna sada těchto pásů stačí k úplnému bělování všech zubů, odstranění nepříjemného dechu a zbavování se žlutého květu. Komponenty tohoto nástroje jsou vyvinuty odbornými vědci a úspěšně prošli klinickými zkouškami. V roce 2019 je nejoblíbenějším produktem Spojených států a Evropské unie. Dnes vám řekneme kde koupit Dental WhiteStrips v České republice a proč by tato položka měla být vždy ve vašem domě.

Dental WhiteStrips - bělení zubů doma

Krásný úsměv závisí na zdraví a bělosti zubů. Bohužel v každodenním životě jsou naše zuby často vystavovány různým testům a negativním účinkům. Nedostatek vitamínů, sladkých potravin a nápojů, káva, nikotin - to vše zničí zubní sklovinu a způsobuje zánět žaludku. Jedním z klíčových problémů mnoha mužů a žen je žlutý plak na zubech. To nás nutí skrýt náš úsměv, způsobit špatný dech a zasahovat do komunikace s ostatními.

Klasickou metodou řešení tohoto problému je zubní bělení zubů. To je spíše nepříjemný a bolestivý postup, který se provádí pomocí speciálního zařízení. Zubní lékařka odstraní žluté skvrny společně s horní vrstvou smaltu, aby obnovila bílou barvu. Hlavní nevýhodou tohoto postupu je však vysoké riziko citlivosti na zuby. Broušení snižuje tloušťku skloviny a může způsobit akutní reakci na horké nebo studené výrobky. Z tohoto důvodu si můžete zuby kartáčovat na zubní židli ne více než dvakrát ročně.

Před několika lety se objevila nová formulace, která se stala hlavní alternativou drahých postupů zubního lékaře. Dental WhiteStrips pro bělení zubů je rychlé a snadné řešení, které vám během několika dní umožní dosáhnout požadovaného výsledku doma. Tvůrci tohoto nástroje používali revoluční metodu přirozené čištění a obnovy poškozené zubní skloviny. Vzorec bělení vám umožňuje neomezovat se při používání jakýchkoli produktů, ale současně máte s úsměvem s úsměvem po celou dobu.

Dental WhiteStrips recenze:

Žluté zuby jsou problém, který obtěžuje 90% mužů a žen. Bohužel běžné zubní pasty nejsou schopny poskytnout plný bělící účinek. Mnoho lidí musí věnovat obrovské množství peněz na zubní kliniky. Dnes se však objevilo efektivnější a pohodlnější řešení - to je Dental WhiteStrips proti zubnímu plaku. Dlouho jsem se zabývala zubním ošetřením a chtěla bych potvrdit, že tato technologie je bezpečnější a bezbolestnější než broušení pomocí zubního vrtačku. A co je nejdůležitější, pásy mohou být použity kdykoli pro vás pohodlné, protože nezpůsobují nežádoucí účinky a nepoškozují zubní sklovinu.

Dental WhiteStrips jak to funguje? Bělicí zubní pruhy obsahují komplex aktivních složek umístěných na zadní straně. Jediné, co musíte udělat, je přilepit pás k hornímu a spodnímu zubu podle instrukcí a držet ho několik minut. Při kontaktu se zubní sklovinou účinná složka bezpečně odštěpí žlutou desku a při její kombinaci čistí zuby po odstranění pásů. Nebudete potřebovat více než 4 dny, abyste se úplně zbavili otravného žlutého květu a špatného dechu, aniž byste se dohodli na schůzce s zubním lékařem.

Užitečné vlastnosti Dental WhiteStrips

Dental WhiteStrips přísady jsou vybrány tak, aby zaručovaly nejjemnější a jemnější bělení. Tato metoda nezpůsobuje nežádoucí účinky, a proto je považována za výhodnější než zubní čištění zubů.

Klíčové výhody Dental WhiteStrips Česká republika:

  1. 1. Nejbezpečnější způsob bělení zubů doma.
  2. 2. Přírodní a neškodný přípravek, který nezničí zuby a neškodí dásně.
  3. 3. Čistí zuby ze žluté desky bez bolesti a bez nepohodlí, ke kterým dochází při použití laseru nebo zubního vrtáku.
  4. 4. Nezvyšuje přecitlivělost zubů, nevzniká žádná reakce na horké nebo studené pokrmy.
  5. 5. Můžete nezávisle řídit bělost zubů.
  6. 6. Odstraňuje špatný dech, má antibakteriální účinek, zlepšuje zdraví dásní.
  7. 7. Dental WhiteStrips cena je několikrát levnější než služby zubaře.

Kde koupit Dental WhiteStrips v České republice?

Výrobek má certifikáty kvality, prošel klinickými studiemi a potvrdil jeho účinnost při užívání. Obyvatelé naší země dosud nemají možnost Dental WhiteStrips koupit v lékárně. Dnes však můžete objednat tento výrobek pro domácí doručení prostřednictvím internetu. Platba se provádí po dodání zboží kurýrem.

Buy Now!